Najnowsze artykuły

Truskawki w owsiance, w sosie cebulowym, a może na ostro? Jadłospis pełen inspiracji 1500/2000 kcal. 

Jak zachować szczupłą sylwetkę bez liczenia kalorii, bez nakładania na siebie ograniczeń i najadając się do syta? Dziś właśnie o tym.  

Składnik, który pomoże Ci opanować stres. Potrawy, które poprawią Ci nastrój. Książka, po którą warto siegnąć. O tym, co cię odpręży oraz jakie są najskuteczniejsze sposoby redukcji stresu i polepszenia samopoczucia. 

Większość osób kojarzy odchudzanie z czymś nieprzyjemnym. Ze skomplikowanym liczeniem kalorii, restrykcyjnymi dietami, i najgorsze – z chodzeniem na głodniaka…

Dziś jadłospis, w którym każdy przepis składa się tylko z 3 produktów i 3 dodatków. 

Każdy przepis z maksymalnie 3 składników i 3 dodatków. Szalona koncepcja, która dojrzewała do wypuszczenia w świat przez 2 lata. Przedstawiamy Wam książkę „Szalenie proste jadłospisy odżywcze”. Dziś rusza jej przedsprzedaż. 

Dla wzmocnienia i zachowania odporności kluczowych jest kilka rzeczy. Wszystkie je znajdziesz w poniższym jadłospisie. 

Jogurt kokosowy, sojowy, migdałowy, a może owsiany? Różnica między ich wartościami odżywczymi potrafi być olbrzymia, bo nawet 5-krotna!

Nasze produkty

Otrzymasz: E-book „Tygodniowy jadłospis odchudzający” E-book jest w formacie PDF przystosowanym do wygodnego korzystania na każdym nośniku – na smartfonie, tablecie oraz komputerze E-book liczy 173 str. i jest interaktywny – możesz przechodzić swobodnie między stronami oraz zaznaczać „ptaszkami” na listach zakupów Tygodniowy jadłospis odchudzający Otrzymasz gotowy, tygodniowy jadłospis, który pomoże Ci zrzucić zbędne kilogramy. […]

Nasza najnowsza książka. Każdy przepis to maksimum 3 składniki i 3 dodatki!

Nasza druga książka kulinarna, z jeszcze prostszymi jadłospisami – połowę przepisów zrobisz w 15 min

mail facebook instagram