Świąteczne słodkości odżywcze

Mam dla Was przepisy na świąteczne słodkości, które możecie jeść bez wyrzutów sumienia i po których nie będziecie się źle czuć 🙂 Dostarczą Wam masę niezbędnych składników odżywczych, w tym zdrowych tłuszczów z grupy omega-3 🙂

Wszystkie przepisy na blogu będę umieszczać w podobnej formie, jak w książce Jadłospisy odżywcze. Dzięki temu zarówno blog jak i książka będą spójnym i przydatnym narzędziem do układania swoich jadłospisów. Wszystkie przekąski w książce mają 150 kcal (dla diety 1500 kcal) i 250 kcal (dla diety 2000 kcal). I podobnie opisane są poniższe świąteczne słodkości – mają ilość kalorii podzielną przez 150 i 250 kcal 🙂 Przepisy macie też w formie pdf – w rozmiarach dopasowanych na komputer, tablety i czytniki oraz na smartfony – dzięki czemu możecie wygodnie obejrzeć je na każdym nośniku i gotować z nich w kuchni np. z telefonu 🙂

Przepisy mają również podane ilości składników odżywczych, jakie nam dostarczają – znajdziecie to wszystko w plikach pdf.

Pierniczki na surowo

Przepis na pierniczki zawiera 750 kcal – wychodzi więc z niego 5 porcji po 150 kcal, jeśli podwoimy wszystkie składniki prócz syropu klonowego i tahini, otrzymamy 1250 kcal – 5 porcji po 250 kcal.


Brownie z ciecierzycy

Przepis na Brownie dostosowany jest do foremki o śr. 23 cm, dostarcza 2850 kcal, daje to 19 porcji po 150 kcal lub 11 porcji po 260 kcal.


Babeczki jaglane

Babeczki jaglane dostarczają 1050 kcal, daje to 7 porcji po 150 kcal lub 4 porcje po 260 kcal.

.

Książka „Jadłospisy witalne”

Można już zamówić naszą najnowszą książkę. Są to roślinne przepisy, które dosłownie przywrócą Ci siły witalne.

Wszystkie przepisy z tej książki mają wyjątkowo niski ładunek glikemiczny, dzięki czemu jeszcze lepiej pomagają odzyskać energię oraz wspierają utratę wagi. Co więcej, są też świetnym wsparciem dla osób z insulinoopornością i cukrzycą.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zobacz również
mail facebook instagram